Łowicka ALK-a 2011
- czwartek, 19 maj 2011
Przed nami ostatni weekend sezonu zasadniczego łowickiej ALK-i, czyli Łowickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Stawką meczów będzie rozstawienie przed fazą play-off.
Początek rozgrywek (faza play-off) decydujących o tytule Mistrza sezonu 2011 zaplanowano na piątek
3 czerwca (szczegóły w terminarzu).
Piątek 20.05.2011-6. Kolejka
1700 Łowicka Łowicz- UKS Ogrodnik Sochaczew;
1815 Oldboys Skierniewice- Spoko Skierniewice;
1930 Budowa Łowicz- Star-Oil Łowicz;
2045 Jurasy Łowicz- 33i4 Łowicz.
Sobota 21.05.2011-7. Kolejka
1430 Spoko Skierniewice ?Budowa Łowicz;
1545 Star-Oil Łowicz- UKS Ogrodnik Sochaczew;
1700 Łowicka Łowicz- Jurasy Łowicz;
1815 33i4 Łowicz- Oldboys Skierniewice.
Czwartki Lekkoatletyczne
- czwartek, 19 maj 2011
Juz dzisiaj (czwartek 19.05) kolejna edycja Czwartków Lekkoatletycznych na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jana Pawła II 3.
Poczatek zawodów godzina 1430.
Łowicka ALK-a 2011
- piątek, 13 maj 2011
Po czwartej kolejce łowickie ALK-i nie ma już zespołów bez porażki. Po piątkowych meczach pierwszy raz w tegorocznych rozgrywkach z parkietu pokonany schodził team Jurasów (brak Macieja Kucharka), a dokonała tego drużyna ?nafciarzy? ze Star Oil (już z Mariuszem Wójcikiem zawodnikiem MKS Skierniewice).
Pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach odniosła drużyna UKS Ogrodnik Sochaczew pokonując zespół 33i4 Łowicz.
Planowe zwycięstwo odniosła drużyna Łowicka Łowicz zwyciężając osłabioną ekipę Spoko Skierniewice (brak Mateusza Wierciocha), a w ostatnim meczu wieczoru Budowa Łowicz po dramatycznym meczu musiała uznać wyższość doświadczonej ekipy Oldboys Skierniewice.
Wyniki:
Piątek13.05.2011-4. kolejka Statystyki IV kolejka.
Łowicka Łowicz- Spoko Skierniewice 75:68 (17;13, 19:15, 21:16, 18:24);
33i4 Łowicz - UKS Ogrodnik Sochaczew 61:66 (19:14, 17:16, 12:15, 13;21);
Jurasy Łowicz - Star-Oil Łowicz 55:64 (17:18, 13:17, 10:15, 15:14);
Oldboys Skierniewice-Budowa Łowicz 69:65 (10:19, 15:18, 23:16, 21:12.
Sobota 14.05.2011-5. kolejka Statystyki V kolejki.
Budowa Łowicz - UKS Ogrodnik Sochaczew 75:61 (16:17, 21:13, 17:12, 21:19).
Spoko Skierniewice ? Jurasy Łowicz 72:102 (18:16, 17:34, 15:20, 22:32);
Star-Oil Łowicz - Oldboys Skierniewice 64:68 (17;20, 18:16, 15:13, 14:19);
33i4 Łowicz - Łowicka Łowicz 46:101 (11:26, 12:26, 10:22, 13;27).
Gala Polskiej Federacji
- piątek, 13 maj 2011
Tsunamiści z Łowicza zaproszeni na
Uroczysty Zjazd Gala Federacji
29 maja 2011 roku we Wrocławiu
W niedzielę 29 maja 2011 roku o godzinie 13.00 w stolicy Dolnego Śląska Wrocławiu odbędzie się uroczysty Zjazd- Gala Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki. Będzie to najbardziej prestiżowa impreza sztuk walki w bieżącym 2011 roku. Gala organizowana jest dla uczczenia 25-letniego okresu działalności Federacji.
Wrocław jest nie tylko wielkim i bardzo ważnym miastem w Polsce, ale również prężnym ośrodkiem sztuk walki, w tym organizacji zrzeszonych w Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki.
Łowicka ALK-a 2011
- piątek, 13 maj 2011
Przed nami kolejny weekend rozgrywek łowickiej Alk-i czyli Łowickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
W piątek i sobotę rozegrana zostanie IV i V kolejka.- Terminarz
1700 Łowicka Łowicz- Spoko Skierniewice* ,
1815 33i4 Łowicz - UKS Ogrodnik Sochaczew,
1930 Jurasy Łowicz* - Star-Oil Łowicz,
2045 Oldboys Skierniewice*-Budowa Łowicz
Sobota 14.05.2011-5. kolejka
1400 Budowa Łowicz - UKS Ogrodnik Sochaczew,
1515 Spoko Skierniewice ? Jurasy Łowicz,
1630 Star-Oil Łowicz - Oldboys Skierniewice,
1745 33i4 Łowicz - Łowicka Łowicz.
* Organizator przypomina o wpłatach wpisowego i opłatach regulaminowych.
Czwartki Lekkoatletyczne
- piątek, 13 maj 2011
Na obiekcie łowickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, 12 maja odbyły się już trzecie w tym roku zawody Czwartków Lekkoatletycznych.
Punktacja Grand Prix z dnia 12.05.2011
MITYNG LEKKOATLETYCZNY O ZŁOTEGO PELIKANA
- poniedziałek, 09 maj 2011
W niedzielę 8 maja na stadionie łowickiego Ośrodka Sportu iRekreacji rozgrywany był II MITYNG LEKKOATLETYCZNY O ZŁOTEGO PELIKANA.
W zawodach wystartowało 150 zawodniczek i zawodników w kategorii młodzika dziewcząt i chłopców.
Statuetki ?ZŁOTEGO PELIKANA? dla zwycięzców, którzy zdobyli największą ilość punktów według tabel otrzymali:
W kategorii młodzika dziewcząt- Katarzyna FLIS (RKS Łodź) w biegu 100m ppł uzyskła czas 15,94s otrzymując 162pkt.
W kategorii młodzika chłopców-Cezary WOJDA (Gimnazjum nr 1 Łowicz) w biegu na 300m uzyskał czas 36,94s otrzymując 184 pkt.
W głównej konkurencji II MITYNGU O ZLOTEGO PELIKANA skoku o tyczce kobiet zwyciężyła Aleksandra WIŚNIK (SKS START Łódź) z wynikiem 375cm.
Wszyscy uczestnicy mityngu otrzymali pamiątkowe koszulki od organizatora.