Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

Zakończył się XXIX Łowicki Półmaraton Jesieni

W niedzielę 19 września zakończył się XXIX Łowicki Półmaraton Jesieni o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza.

W łowickim biegu wystartowała rekordowa liczba 245 biegaczy. Bieg ukończyło 243 uczestników wśród nich dwie osoby na wózkach i dwie osoby niewidome.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę okolicznościowa i pakiet upominków od sponsorów biegu. Puchary i nagrody finansowe wręczono sześciu mężczyznom i pierwszym trzem kobietom w klasyfikacji generalnej.
W kategoriach wiekowych pierwszych trzech zawodników otrzymało pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.
Już teraz zapraszamy na XXX jubileuszowy Łowicki Półmaraton Jesieni o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza, który tradycyjnie odbędzie się we wrześniu 2011 roku.

W Klasyfikacji Generalnej Kobiet zwyciężyła JAKUBCZAK ALEKSANDRA ( Agros Zamość Polska) z czasem 01: 20: 57, druga linię mety minęła LOHONKOVA NATALIA BEREGHANY (Kovel Ukraina) czas 01: 22: 59, a trzecia była IVANOVA TETIANA (Kowel Ukraina) czas 01:23:53. W Klasyfikacji Generalnej Mężczyzn zwyciężył IVERUK MYKHAYLO (Kovel Ukraina) czas 01: 07: 47, drugie miejsce YASHCHUK VITALIY (Kovel Ukraina) czas 01: 07: 52 na trzecim miejscu zawody ukończył WIĘCKOWSKI WOJCIECH (TKKF Płock Polska) czas 01:13:51.

Wyniki do pobrania

XXIX Łowicki Półmaraton Jesieni o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza ? Open, Wózkarze, Niewidomi