Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

XXXVI Łowicki Półmaraton Jesieni o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza

W niedzielę  17 września br. odbył się w Łowiczu  XXXVI Łowicki Półmaraton Jesieni. W zawodach wystartował 393 zawodników, bieg ukończyło 387.

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej kobiet została SMOWJENKO OESIA (Tiraspol) LKB RUDNIK Nr startowy 414 z wynikiem 01:20:59, druga na mecie zameldowała się FISKOVICZ LILIA (Tiraspol) LKB RUDNIK Nr startowy 413 z wynikiem 01:21:10 na trzecim miejscu bieg ukończyła OLIJNYK SWIETŁANA (Winnica) KB „RAWICZ” nr startowy 408 z czasem 01:21:54, czwarte miejsce MOKROS ZUZANNA (Pabianice) RKS ŁÓDŹ nr startowy 221 z czasem 01:22:58, piąte miejsce BALCERZAK MARTYNA (Zduńska Wola) AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS- WODNA ŁÓDŹ Nr startowy 7 z czasem- 01:24:51.

Wśród mężczyzn w klasyfikacji generalnej zwyciężył OLIJNYK PAWEL (Chernihiw) KB „RAWICZ” nr startowy 409 z czasem 01:09:48, drugi na mecie był KORBUSZKO MYKOLA (Benery)) LKB RUDNIK nr startowy 415 z czasem 1:09:49, trzecie miejsce zajął DUDA SEWERYN (KRAKÓW) 16 BPD KRAKÓW nr startowy 417 z czasem 01:12:01, czwarte miejsce PIETRZYK KRZYSZTOF (KOLUSZKI) LKS KOLUSZKI Nr startowy 254 z czasem - 01:12:10, piąte miejsce BARTKIEWICZ KRZYSZTOF (TORUŃ) MARATONYPOLSKIE.PL nr startowy 428 z czasem- 01:12:29.