Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

XXXV Jubileuszowy Półmaraton Jesieni

W niedzielę  18 września br. odbył się w Łowiczu Jubileuszowy XXXV Łowicki Półmaraton Jesieni. Do zawodów zgłosiło się 422 zawodników, bieg ukończyło 422.

Wyniki XXXV Łowicki Półmaraton Jesieni o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza

Wyniki sts-timing

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej kobiet została KAMBOKA FLAVOUS TERESA (Kenia) BENEDEK TEAM Nr startowy 471 z wynikiem 01:16:18, druga na mecie zameldowała się KIMUTAI HELLEN JEPKOGEI (Kenia) BENEDEK TEAM Nr startowy 472 z wynikiem 01:19:12 na trzecim miejscu bieg ukończyłaNAHIRNIAK NATALIA (Ukraina) LBK RUDNIK nr startowy 466 z czasem 01:19:59, czwarte miejsce OLEJNIK SWIETŁANA (Ukraina)ICE MAT TEAM OSTRÓW WLKP Nr startowy 464 z czasem 01:22:36, piąte miejsce BALCERZAK MARTYNA (ZDUŃSKA WOLA) AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS- WODNA ŁÓDŹ Nr startowy 9 z czasem- 01:29:19, na szóstym miejscu zawody ukończyła ŚMIAŁKOWSKA JOLANTA (ŁÓDŹ) ŁÓDŹ RUNNING TEAM Nr startowy 398 z czasem- 01:32:50

Wśród mężczyzn w klasyfikacji generalnej zwyciężył KIBIRE MOSES KIPRUTO (Kenia) BENEDEK TEAM nr startowy 469 z czasem 01:06:45, drugi na mecie był KEMBOI HENRY ((Kenia)) BENEDEK TEAM nr startowy 468 z czasem 1:06:47, trzecie miejsce zajął KABAT DAMIAN (BYDGOSZCZ) WMLKS POMORZE STARGARD nr startowy 477 z czasem 01:07:32, czwarte miejsce OLEJNIK PAWEL (Ukraina) ICE MAT TEAM OSTRÓW WLKP Nr startowy 465 z czasem - 01:08:40, piąte miejsce WYCHOWAŁEK JAN (PIOTRKÓW TRYBUNALSKI) IAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS- WODNA ŁÓDŹ nr startowy 437 z czasem- 01:12:21, szóste miejsce PIETRZYK KRZYSZTOF (KOLUSZKI) LKS KOLUSZKI Nr startowy 304 z czasem - 01:13:00

karty-aktualizacja03-06

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest