Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

XXXII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI

W niedzielę  22 września br. odbył się w Łowiczu  XXXII Łowicki Półmaraton Jesieni. Do zawodów zgłosiło się 299 zawodników, biegu nie ukończyło dziesięciu uczestników. Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej mężczyzn został Damian KABAT (Bydgoszcz)  - 1: 09: 07, drugi na mecie był Bartosz MAZERSKI (Sztum) - 1:09: 08, trzeci miejsce zajął Kamil SIERADZKI (BRZOZA BIEGA) - 1:10:07

W klasyfikacji generalnej kobiet zwyciężyła Karolina PILARSKA (WKB META LUBLINIEC) -1:20: 21, druga na mecie zameldowała się Emilia ZIELIŃSKA (WARSAW RUNNING TEAM) - 1:27:02, na trzecim miejscu bieg ukończyła Agnieszka Łęcka (JACEKBIEGA BY POWERGYM)- 1:30:31.